EuroDiaxo nasza wizja i wartości

O nas

Nie tylko realizujemy zlecenia budowlane i remontowe, ale również zatrudniamy pracowników do zleceń zagranicznych. Zapewniamy naszym inwestorom najwyższej jakości wykonanie, a pracownicy mają zagwarantowaną dobrze płatną pracę.


Usługi budowlane i praca na zagranicznych budowach

Głównym celem naszej działalności są usługi związane z budownictwem przemysłowym, domów wielorodzinnych czy stawianiem fasad szklanych i aluminiowych. Podejmujemy się modernizacji istniejących już budynków.


Praca za granicą dla budowlańców

Praca na zagranicznych budowach daje gwarancję wysokich zarobków i możliwość rozwoju zawodowego. Chciałbyś podjąć pracę w jednym z krajów Unii Europejskiej? Zadzwoń do nas! Pomożemy znaleźć Ci najlepszą ofertę. Zapewniamy również wyżywienie, zakwaterowanie, czy ubezpieczenie.


Fasady szklane

Szklane fasady są nieodłącznym elementem nowoczesnej architektury. Takie fasady są lekkie, bezpieczne, proste w montażu oraz wygodne w użyciu.


Fasady aluminiowe

Szkoły, szpitale, stacje czy inne obiekty społeczne potrzebują trwałych i funkcjonalnych elewacji. Aluminiowe fasady są mieszaniną lekkości, trwałości i wielkiej praktyczności. Są nie tylko eleganckim wykończeniem budynków, ale również efektywną termoizolacją. Co więcej, skutecznie chronią przed hałasami i zapewniają odpowiednią przepuszczalność światła
Odpowiedzialność

Oświadczenie o ochronie prywatności

Warunki korzystania

Jak prowadzimy interesy

Mapa witryny

Dostępność
Prawniczy

Facebook

Twitter

InstaGram


Media społecznościowe

62-510 Konin

Kleczewska 25 Konin.

office@eurodiaxo.com


Skontaktuj się z nami

© 2019 EuroDiaxo Korporacja. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona domowa  O nas  Usługi  Agencja Pracy  Portfolio  Dla inwestorów  Dla partnerów  Kontakt