Jesteś budowlańcem? Czy Twoje wynagrodzenie nie jest satysfakcjonujące? Podjęcie pracy na zagranicznych budowach jest znakomitą drogą do podniesienia swojego wynagrodzenia. Współpracując z nami, otrzymasz gwarancję atrakcyjnych warunków pracy. Praca z nami zapewnia:Oferujemy pracę murarzom i innym ekspertom budowlanym. Z naszą pomocą, znajdziesz pracę w całej Unii Europejskiej. Chcesz pracować w Holandii, Belgii czy innych krajach? Żaden problem – z nami to możliwe! Szukamy najlepszych i otwartych ludzi, a dzięki dodatkowym szkoleniom możemy obserwować rozwój naszych pracowników, co przekłada się na sukces firmy.


Dodatkowe świadczenia

W EuroDiaxo wynagrodzenie to coś więcej niż wypłata. To połączenie konkurencyjnego wynagrodzenia i świadczeń, które umożliwiają najlepszą opiekę medyczną, najwyższe składki emerytalne oraz spędzanie wolnego czasu na wysokim poziomie. Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu, które zapewniamy, będziesz mógł skorzystać z różnych świadczeń medycznych.


Społeczność

EuroDiaxo wprowadza innowacyjne rozwiązania, wysokiej jakości pracę oraz odpowiednie zarządzanie środowiskiem, w którym świadczymy usługi. Ale jest coś więcej – nasi pracownicy stają się częścią społeczeństwa. W naszym teamie będziesz odgrywał ważną rolę w respektowaniu, honorowaniu i rozwijaniu społeczności, do której należymy, tym samym rozwijając swoje umiejętności czy zapewniając sukces i dobrą renomę wśród przyszłych pokoleń.


Wsparcie na odległość

Jednym z wielu czynników, które sprawiają, że polityka EuroDiaxo jest unikatowa, jest to, że przenosimy się do miejsca pracy, co oznacza więcej możliwości dla Ciebie. W połączeniu z rozwojem planów, umiejętności czy kariery, zapewniamy programy wspierające Ciebie i Twoją rodzinę na odległość.

Agencja pracy

Chcę otrzymać więcej informacjii

Mail: info@eurodiaxo.com?subject=I want more information EuroDiaxo recruitment

Aplikuj teraz

Mail: info@eurodiaxo.com?subject=Apply recruitment

Odpowiedzialność

Oświadczenie o ochronie prywatności

Warunki korzystania

Jak prowadzimy interesy

Mapa witryny

Dostępność
Prawniczy

Facebook

Twitter

InstaGram


Media społecznościowe

62-510 Konin

Kleczewska 25 Konin.

office@eurodiaxo.com


Skontaktuj się z nami

© 2019 EuroDiaxo Korporacja. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona domowa  O nas  Usługi  Agencja Pracy  Portfolio  Dla inwestorów  Dla partnerów  Kontakt