Wieloletnie doświadczenie

Monika Szczypiorska-Grzelak steruje firmą od 2016 roku. Jest piątą osobą podejmującą przywództwo w firmie. Sprawując swoje stanowisko, Monika Szczypiorska-Grzelak została powołana na prezesa. Posiadamy niemal niekończące się zdolności utrzymywania więzi i jako jedna z nielicznych firm potrafimy podołać wielkim projektom.


Innowacyjne rozwiązania

Od powołania firmy, EuroDiaxo rozwinęło swoje zasady. Z pokolenia na pokolenie, pałeczka była przekazywana i utrzymywana w rękach naszych liderów oraz wszystkich zatrudnionych. Dziś te główne wartości pozostają naszą podstawą i są sumą etyki biznesowej. Kształtujemy krajobraz i kreujemy innowacyjne rozwiązania. A to wszystko robimy zgodnie z prawem, nigdy wbrew naszej etyce.


Inwestycje w przyszłość

Każdego dnia zdajemy sobie sprawę z tego, że jako zarządcy tej ziemi, przede wszystkim pracujemy na waszych podwórkach, tak jak na własnych. Poprzez przestrzeganie prawa i rozwijanie nowej generacji liderów, budujemy silniejsze organizacje dla przyszłych pracowników i właścicieli jutra.


Polityka firmy

Nasza działalność opiera się na czterech filarachW EuroDiaxo zawsze podnosimy poprzeczkę. Konsekwentnie skupieni na wysokiej jakości produkcji, jesteśmy perfekcyjni w tym, co robimy. Wspieramy nowe i innowacyjne pomysły myśleniem perspektywicznym.


Kreatywne pomysły

Prowadzimy nasze biznesy oraz sprawy osobiste z największą uczciwością. Bierzemy wszelką odpowiedzialność za nasze słowa i czyny. Jesteśmy szczerzy i w taki sposób postępujemy z każdym.  Zapisy operacyjne czy finansowe są przeprowadzamy skrupulatnie, bez żadnych wyjątków.


Myślenie poza schematami

W EuroDiaxo zawsze podnosimy poprzeczkę. Konsekwentnie skupieni na wysokiej jakości produkcji, jesteśmy perfekcyjni w tym, co robimy. Wspieramy nowe i innowacyjne pomysły myśleniem perspektywicznym. Stawiamy naszą pracę na pierwszym miejscu, sprawiając poczucie pilności w oczach naszych klientów


Odpowiedzialność

Oświadczenie o ochronie prywatności

Warunki korzystania

Jak prowadzimy interesy

Mapa witryny

Dostępność
Prawniczy

Facebook

Twitter

InstaGram


Media społecznościowe

62-510 Konin

Kleczewska 25 Konin.

office@eurodiaxo.com


Skontaktuj się z nami

© 2019 EuroDiaxo Korporacja. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Strona domowa  O nas  Usługi  Agencja Pracy  Portfolio  Dla inwestorów  Dla partnerów  Kontakt